automobily | motocykly | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | energie | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

Bílá a domácí technika

Aktualizováno 8.9.2007

E-mail

 

 

   Bílá a domácí  technika

Jak si vybrat osobní váhu

 I kuchyňské spotřebiče mohou být krásné a praktické

„Zrcadlo řekni mi kdo je v kuchyni nejkrásnější“
Bílá technika - DESIGN

Nové vestavné spotřebiče Ariston
Jak doma ušetřit elektrickou energii
My pracujeme, vy žijte. Nová řada Indesit
Krásná a inteligentní myčka Ariston LD87 redakční test
Chladničky A+
Nová řada spotřebičů
Kupujete chladničku?
Kupujete myčku
Leon@rdo přináší internet do kuchyně
Nová pračka s horním plněním
Rozumíte své pračce? Margherita display rozumí vám
Sporáky 50x60 cm
Samočistící trouby
Domácnost  třetího tisíciletí
Pračky  s vrchním plněním
Myčky nádobí Ariston
Myčka nádobí Indesit evolution

Zahradní technika

Motorové pilyMountfield věří ve své    výrobky
Mulčování
zajímavá alternativa
Motorové  sekačky s pojezdem

   Tipy ze serveru

Jedete do Chorvatska s lodí?
Motocykly KYMCO
Minolta DIMAGE 7
BMW F 650 GS

Voigtländer
Olympus Camedia E-10
Kabely Profigold
Dálkový ovladač snů
Voigtländer
Jaguar XJ6 3.2
Auta pro jachting
Výfuky od Pařízků
Onkyo TX-DS 57
Filmový skener Kodak RFS 3600

USB - dobré řešení

Motorové pily

Motorové lodě
Nafukovací čluny
Vodní skútry
Plachetnice

 

 

 

  Perla mezi spotřebiči – Americká lednice


Výběr chladničky se v našich domácnostech stává obvykle velkou událostí. Každý by rád vybral takovou, která bude svou kapacitou odpovídat  počtu osob v domácnosti a přizpůsobí se nákupním potřebám. Pro mnohočlenné rodiny či náročné spotřebitele je na trhu vhodné řešení - chladničky Side by Side neboli americké lednice.

Tento typ ledniček vyniká především svou prostorností. Rozdíl ve srovnání s běžnou chladničkou je zřejmý na první pohled. Dvě od sebe otevíratelná křídla dveří skrývají dostatečný prostor pro všechny nakoupené potraviny a umožňují k nim snadnější přístup a manipulaci s nimi.

Lednice jsou rozděleny na dvě části – levá strana je mrazicí a pravá část je přidělená chladničce. Prostor chladničky i mrazničky je rozdělen na několik teplotních zón. Při častém otevírání dochází k oteplování vnitřních prostor, v letních dnech tedy jistě oceníte vnější přístup k nápojům, který je řešen otevíratelnými dvířky v pravé části chladničky. Velkou předností Side by Side chladniček je možnost napojení na vodu, která je k dispozici vychlazená na levém křídle dveří.

Chladničky Side by Side disponují mnoha dalšími funkcemi, jsou vybaveny beznámrazovým systémem a automatickým odmrazováním. Často jistě využijete i funkce jako je rychlé zmrazení či zchlazení. Na digitálním displeji zvolíte požadovanou teplotu v ledničce či mrazničce, díky jedinému stisknutí si nalijete sklenku čerstvě vychlazené vody či spustíte výrobu ledu.

S chladničkami Side by Side už nebudete muset řešit problémy s nedostatkem místa v lednici. Nestane se vám, že byste museli přemýšlet, kam uložit zásoby potravin na období svátků nebo kde nachladit objemné nápojové láhve. 

Značka Ariston nabízí nový design chladniček v kategorii Side by Side, vynikající svými lineárními tvary a robustními úchyty dvířek. Na trhu je k dispozici model bez zásobníku na vodu a displeje Ariston MSZ 802 (nerez), model se zásobníkem na vodu Ariston MSZ 802 D (nerez), Ariston MSZ 801 D (bílá) a model se zásobníkem na vodu a speciálním filtrem Ariston MSZ 802 D (nerez). Všechny tyto chladničky jsou v provedení NO FROST a splňují požadavky energetické třídy A. Navíc jsou oproti minulosti zabudovatelné do hloubky 60 cm – mohou tak pohodlně tvořit součást vaší kuchyňské linky a nikde nevyčnívají. Doporučená cena spotřebičů je od 38 990 Kč.

                                                                                                                     /ok/