automobily | motocykly | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | energie | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

Bílá technika

Aktualizováno 17.2.2003

E-mail

 

  

 

 

 

 

Nová pračka Indesit s horním plněním

Indesit WT 120 nabízí rychlost odstřeďování až 1200 ot./min., snadné intuitivní ovládání a řadu praktických funkcí. Disponuje celkem 22 pracími programy, nastavitelným termostatem a tlačítkem pro odložený start.

Řada praček s vrchním plněním Indesit vyniká odolností a spolehlivostí. Buben je zhotoven z nerezové oceli, vana z materiálu Poliplex. Šířka 40 cm účinně řeší problém s nedostatkem prostoru. Optimalizace pracích programů, nová konstrukce a inovované ovládací prvky zaručují nízkou spotřebu energie. Pračky Indesit třídy AA nejen šetří elektrickou energii, ale vyznačují se i mimořádně dlouhou životností

Funkce Ruční praní nabízí dva specifické programy pro praní oděvů z hedvábí a z vlny, které jsou jinak velmi náročné na údržbu. Speciální rotace bubnu a optimální dávkování vody zaručuje, že se oblečení z těchto materiálů pere stejně šetrně jako při ručním praní. Program Denní přepírání při 30 °C dovoluje snadno přeprat a osvěžit i různobarevné prádlo doslova každý den. Trvá pouze 30 minut a vypere až 3 kg prádla při teplotě 30°C. Pro perfektní vyprání i velmi odolných skvrn je určena funkce Odstraňování skvrn. Stisk tlačítka Snadné žehlení aktivuje elektronickou funkci, která řídí dávkování vody a charakter odstřeďování tak, aby došlo k minimálnímu zmačkání prádla.

Tlumiče otřesů řídí vyvážení náplně pračky, optimalizují pohyb bubnu i cyklů odstřeďování a tak snižují vibrace na minimum. Díky tomu jsou nové pračky spolehlivé a extrémně tiché. Otvor pro vkládání prádla nových praček Indesit je o celých 13 % větší než u konkurenčních produktů. Navíc má zaoblené okraje, takže vkládání i vyjímání prádla je rychlejší a bezpečnější.

Doporučená maloobchodní cena nové pračky s horním plněním Indesit WT 120 činí 17 490 Kč včetně DPH.

 

                                                          / Merloni, al/

 

 

 

 

Další články v rubrice zahradní technika:

AL-KO COMFORT 52 BR
Bez dobré sekačky na trávu si nelze dnes již údržbu zahrady vůbec představit. Na trhu jsou jich stovky modelů, od těch nejjednodušších až po velmi komfortní. Také cenové rozpětí je velké. Jednoduché „strunovky“ můžete pořídit pod tisíc Kč, nejdražší stroje stojí i 50 tisíc Kč a více. Ne každý je však ochoten dát za sekačku značnou sumu a proto i zde platí, že nejdůležitější vlastností je co nejlepší poměr cena výkon.

Motorové pily
Každý chatař nebo chalupář se občas ocitne v situaci, kdy potřebuje nařezat větší množství dřeva. Pokud se jedná o slabší kusy nebo stará prkna, je to celkem snadné. Chcete-li však rozřezat například na zimu silnější kmeny, nepomůže vám obvykle ani cirkulárka. To je ta pravá chvíle pro řetězovou pilu.

Motorové  sekačky s pojezdem
Když jsme uvažovali v redakci, které sekačky na trávu bude nejlepší podrobit redakčnímu uživatelskému testu, dospěli jsme k názoru, že než se prodírat dnes již velmi silným  trhem se stovkami často stejných nebo obdobných modelů, bude lepší vybrat pouze představitele jednotlivých koncepcí…

Mountfield věří ve své výrobky
Mountfield je přesvědčen o vysoké kvalitě svého zboží, což dokazuje i nově poskytovaná záruka na všechny typy sekaček, motorových kos, řetězových pil a dalšího sortimentu. Záruka je prodloužena na dva roky, což rozhodně není obvyklé a u nás ji poskytuje pouze Mountfield. Většinou se možné závady neobjeví hned a tento přístup dává zákazníkovi jistotu.

Mulčování - zajímavá alternativa
Nemáteli chuť shrabovat trávu a pracně vynášet koše od vaší sekačky nevadí. Ušetřit  zhruba dvacet procent času a ještě pohnojit trávník umožňuje mulčovací  technologie.