ÚVOD

Možná uvažujete o koupi motorového nafukovacího člunu. Již vás nebaví pasivní trávení dovolené a chcete něco podniknout. Nafukovací člun vám umožní strávit spoustu pěkných chvil, poznáte místa na vodě, kam se jinak nedostanete.

EV

EV PACIFIK

Nafukovací italské čluny s pětiletou zárukou. Italský výrobce, Eurovinil, působí na světových trzích již čtyřicet let a věnuje mnoho prostředků do vývoje, čímž zaručuje kvalitu. Čluny EV mají nízkou váhu, což je výhodou při přepravě. Nabízejí čtyři modelové řady pro různé druhy použití.

 

YAM

YAM 330

Nafukovací čluny Yam vyrábí Yamaha. Je to nejmladší produkt známého japonského výrobce, ale povedený.  Na našem i světových trzích se objevil před čtyřmi lety. Jsou to čluny lepené, jejich vkusný design se příliš nemění. 

SELVA

Lodě a motory Selva jsou italské výroby a elegantního italského střihu. Typovou řadu člunů Selva tvoří 8 lodí s laminátovým dnem a pevným kýlem. Volit můžete mezi čluny v délkách 260 - 660 cm. Vyrobeny jsou v kombinaci šedá, modrá, červená.

 

BBRIG

BRIG A240S

Nafukovací čluny, které pocházejí z Ukrajiny. Sice je neznáme osobně, ale dle katalogu se zdá, že se plně vyrovnají již zavedeným značkám. Na náš trh vstoupily čluny Brig v letošním roce. Mají  5 let záruku, splňují veškeré normy a nabízejí spoustu novinek v roce 2000 a nové příslušenství. Jejich zastoupení je po celém světě.