automobily | motocykly | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | energie | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

Bílá technika

Aktualizováno 4.5.2005

E-mail

 

  

 

 

   Bílá technika

„Zrcadlo řekni mi kdo je v kuchyni nejkrásnější“
Bílá technika - DESIGN 2004

Jak doma ušetřit elektrickou energii
My pracujeme, vy žijte. Nová řada Indesit
Krásná a inteligentní myčka Ariston LD87 redakční test
Chladničky A+
Nová řada spotřebičů
Kupujete chladničku?
Kupujete myčku
Leon@rdo přináší internet do kuchyně
Nová pračka s horním plněním
Rozumíte své pračce? Margherita display rozumí vám
Sporáky 50x60 cm
Samočistící trouby
Domácnost  třetího tisíciletí
Pračky  s vrchním plněním
Myčky nádobí Ariston
Myčka nádobí Indesit evolution

Zahradní technika

Motorové pilyMountfield věří ve své    výrobky
Mulčování
zajímavá alternativa
Motorové  sekačky s pojezdem

   Tipy ze serveru

Jedete do Chorvatska s lodí?
Motocykly KYMCO
Minolta DIMAGE 7
BMW F 650 GS

Voigtländer
Olympus Camedia E-10
Kabely Profigold
Dálkový ovladač snů
Voigtländer
Jaguar XJ6 3.2
Auta pro jachting
Výfuky od Pařízků
Onkyo TX-DS 57
Filmový skener Kodak RFS 3600

USB - dobré řešení

Motorové pily

Motorové lodě
Nafukovací čluny
Vodní skútry
Plachetnice

 

 

 

Nové vestavné spotřebiče Ariston


Společnost Indesit Company novou řadu vestavných spotřebičů Ariston. Avantgardní design se vyznačuje čistými liniemi a kvalitními materiály jako je čistá ocel. Linie spotřebičů spojují špičkovou technologii, jednoduchou krásu a důraz na detail. Řada Experience Line bude k dostání v barvě provedení čistá ocel. K nejzajímavějším produktům řady Experience Line patří trouby ovládané jediným stiskem tlačítka.

„Vestavné spotřebiče Ariston z čisté oceli zaručují kvalitu a luxusní provedení, a tak uspokojí přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Čistá ocel je materiál, který je díky exkluzivní výrobní technologii nádherně hladký na dotek,“ říká Vendulka Hášová, marketingová manažerka značky Ariston. „Linie těchto spotřebičů jsou přísně minimalistické a perfektně ladí s jakoukoli kuchyní dostupnou na českém trhu. Šetří prostor i čas, který pak mohou lidé trávit se svou rodinou,“ doplňuje Hášová. 

Spotřebiče mají jednoduché intuitivní ovládání, který pouhým dotekem zajistí okamžité použití. Důraz je kladen na detaily spotřebičů jako jsou držadla, knoflíky nebo tlačítka z nerezové oceli. Designérem této značky je Japonec Makio Hasuike, který je dvorním návrhářem značky Ariston.

Trouby z nové řady Experience Line se vyznačují funkcemi, které usnadní uživatelům život. Trouba FZ 1002 získala prestižní německé ocenění za inovaci PLUS X AWARD. Jasné, intuitivní symboly systému Touch Control jednoduše navigují ovládáním. Uživatel si snadno naprogramuje přípravu pokrmu jen několika jednoduchými dotyky. Jejich hladký povrch se navíc snadno čistí. Díky speciální úpravě proti skvrnám a otiskům prstů, tzv. Inox Clean. Displej s úplným elektronickým ovládáním umožňuje přesně nastavit všechny fáze vaření a průběžně je zobrazuje. Není potřeba přípravu pokrmů neustále kontrolovat. Vnitřek trouby je samočisticí. V procesu, který se nazývá pyrolýza, dosahuje teplota 500 stupňů Celsia a dochází k odstranění všech zbytků vzniklých při pečení. Tento čistící program se nazývá Fast Clean. Po skončení programu je potřeba vnitřek trouby pouze setřít navlhčeným hadříkem. Vnitřní dveře nových trub Experience Line se sestávají z tabule skla, které je odolné proti teplotním výkyvům a vysokým teplotám. Nemají žádné spoje, a tak se snadno čistí a navíc v případě potřeby nabízí pohodlnou odkládací plochu. Funkce 8 Chef Fast je ideální pro přípravu čerstvých potravin, které je potřeba tepelně upravit, nebo pro přípravu již předpřipravených jídel
Novinkou v nové řadě Experience Line jsou také indukční varné desky, které mají uživatelsky jednoduché ovládání s přímým přístupem ke všem funkcím. Proces ohřívání či vaření funguje na základě vytvořených elektrických proudů z elektromagnetického pole na dně varné nádoby. Při indukci se zahřívá pouze varná nádoba. Z ní se teplo přenáší na varnou desku jen částečně. Výsledkem je, že varná deska zůstává relativně chladná. Ariston nabízí také časovač, který uživateli pomůže při vaření a ušetří mu čas. Stačí nastavit určitou dobu a po jejím uplynutí se varná zóna sama vypne. Varná zóna je flexibilní, její rozměry je možné přizpůsobovat podle typu nádoby i pokrmu. Její čištění je velice snadné, zbytky jídel se totiž nepřipékají na povrch varné desky. 

Multifunkční varné desky disponují velkým předním ovládacím panelem. Zde umístěné knoflíky umožňují přímý přístup k ovládání varné desky. Hořáky jsou moderní a dobře uspořádané. Multifunkční varné desky svým estetickým vzhledem splňují všechny požadavky na rychlé a snadné vaření.

Spotřebiči z nové řady Experience Line si rodina může zařídit úplně celou kuchyni. Ariston totiž nabízí také vestavné chladničky, myčky, mikrovlnné trouby a odsavače. Také design výše zmiňovaných spotřebičů je čistý, minimalistický a zajisté zapůsobí svým provedením z nerezu. Posledním novým výrobkem této řady je automatický kávovar s trendovým designem

Novinky, které jsou již k dostání na českém trhu, jsou následující: 

Trouba Ariston FZ 1002 C.2 IX – doporučená maloob. cena 31 990 Kč
Indukční varná deska Ariston KOT 7424 ID – doporučená  cena 45 990 Kč
Multifunkční varná deska Ariston PZ 760 RF IX – doporučená cena 17 990 Kč
Myčka nádobí Ariston LZ 700 – doporučená maloobchodní cena 35 990 Kč
Chladnička Ariston BCZ M 40 – doporučená maloobchodní cena 56 990 Kč
Odsavač par Ariston HZ 9 IX – doporučená maloobchodní cena 18 990 Kč
Mikrovlnná trouba Ariston MWAZ 323 IX – doporučená cena 31 990 Kč
Parní trouba Ariston SO 100 – doporučená maloobchodní cena 33 990 Kč
Kávovar Ariston MCA 10 – doporučená maloobchodní cena 55 990 Kč

 

/al/