ÚVOD

Vítr fouká do plachet, vaše loď tiše klouže po vlnách, vy máte dovolenou a s rodinou nebo přáteli plujete po moři či přehradě, skvěle relaxujete a poznáváte nová místa. Hezká představa – jen potřebujete loď. A máte z čeho vybírat. Můžete zvolit  velkou loď , na které můžete strávit celé prázdniny nebo menší pro víkendy.

DUFOUR

Při vyslovení jména Dufour se většině z nás vybaví velmi luxusní a přitom drahé plachetnice vyrobené ve Francii. Potkáte je při plavbách v mnoha mořích a oceánech. V současné době se množství vyrobených lodí počítá na stovky. Všechny lodě mají vynikající technické parametry, výbornou kvalitu dílenského zpracování Dufour poskytuje tříletou záruku na loď a desetiletou na trup.


 

AVAR

Plachetnice českého výrobce světové kvality. Člověk neznalý si může říci: "český výrobek, ten rozhodně nemůže mít kvalitu plachetnic zahraničních" To ale říká jen člověk neznalý. Člověk, který se ale jen trochu vyzná, ten ví, že skutečnost je jiná. To, že se jedná o lodě kvalitní potvrzuje především stálý zájem zahraničních zákazníků.

 

DAS YACHT CENTER

FANTOM

Zajímavé, sportovní i turistické lodě z Polska, a to malé i větší. V letošním roce nabízí Das Yacht Center sedm modelů plachetnic, od velké mořské plachetnice po malé sportovní otevřené.