automobily | motocykly | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | energie | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

plynové vytápění

Aktualizováno 25.11.2007

E-mail

 

 

 

 

 

  Kondenzační plynové kotle                      Příloha

AQUA THERM Praha 2007

aqua-therm Praha24.11. na pražském Výstavišti skončil již 14. ročník Mezinárodního odborného veletrhu vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky AQUA -THERM Praha. Vzhledem k tomu, že se i portál iTEST již léta věnuje i této oblasti – vytápění – příloha Topíme plynem, solárním systémům – příloha solární systémy, klimatizacím – příloha klimatizace a nově pro vás připravujeme také přílohu o kamnech s teplovodními a teplovzdušnými vložkami, tak vás budeme podrobně informovat o novinkách a zajímavých produktech z této výstavy. 

Aqua therm je největší a nejvýznamnější mezinárodní odborný veletrh v oboru technických zařízení budov v České republice. Každým rokem se na konci listopadu schází na pražském Výstavišti v Holešovicích na pět set vystavovatelů z 15 zemí a přes 40 tisíc návštěvníků.

ITEST doporučuje

kondenzační kotle 3. generace Geminox. Více než dvacetiletý vývoj a výroba kondenzační techniky, od samého počátku zaměřená pouze na ta nejlepší známá řešení, přivedl výrobky na excelentní technickou úroveň. Ucelený program pokrývá výkonové rozmezí 0,9 - 49 kW (v kaskádě až 392 kW), které spolehlivě uspokojí jak potřeby obyvatel bytů a rodinných domků, tak i provozovatelů hotelů, činžovních domů nebo jiných objektů střední velikosti. 

Novinkou firmy KORADO jsou otopné stěny KORATHERM. Výrobce nejprodávanější značky otopných těles - firma KORADO významně rozšiřuje portfolio komfortních designových otopných těles o široký sortiment ucelené výrobkové řady. Řada KORATHERM tak významně rozšiřuje nabídku komfortních designových těles. Ucelenou výrobkovou řadu KORATHERM představuje pět základních modelů. Liniové, horizontálně nebo vertikálně orientované otopné profily jsou konstrukčně uspořádány do mnoha typů. Nabízená barevná paleta spolu s variabilně řešeným připojením těchto těles k otopné soustavě rozhodně vyhoví požadavkům i toho nejnáročnějšího klienta.

Viadrus- letos opravdu překvapil. Představil mnoho novinek. Mimo jiné kondenzační kotle s novou špičkovou řídící jednotkou Siemens LMU64 a kotle na tuhá paliva - jak klasiku v podobě "Herkulesů" U24 a U26, tak i čím dál více automatické kotle Hercules ECO a Hercules DUO. Posledně jmenovaný navíc zaujal zejména možností přechodu na ruční režim a tím i vysokou variabilitou při výběru paliv.

Protherm představil inovované plynové stacionární litinové kotle Medvěd KLOM, zcela nové závěsné kondenzační kotle LEV a připravovanou novou řadu závěsných plynových kotlů Panther.

V soutěži o nejlepší exponát byly letos byly uděleny tři Zlaté medaile

Zlatá medaile

Vystavovatel Exponát
KORADO, a.s. KORATHERM designová otopná tělesa
SOKRA, s.r.o. Kompaktní absorpční stroj pro chlazení a vytápění s chladící věží, model BCT 70
Vaillant Group
Czech s.r.o.
auroCOMPACT VSC S 196/2-C 200

 

/ok/