automobily | motocykly | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

   
sport - golf

22.3.2006

E-mail

 

ROZCESTNÍK GOLFU NA iTESTU

      SUUNTO G9
Náramkový computer, který představuje generační skok v oblasti osobních instrumentů používaných při golfu. Je určen těm, kteří vážně usilují o zlepšení své hry. G9 provádí detailní analýzu hry díky schopnosti měřit a pamatovat si jednotlivé odpaly a jejich délky.
PC software umožňuje sledovat skóre a detailně monitorovat údaje jednotlivých odpalů bezprostředně po jejich provedení, čímž prezentuje Vaši skutečnou hru na hřišti.
   Unikátní hřiště pro veřejnost v Karlových Varech otevřeno
V Karlových Varech bylo dokončeno další golfové hřiště. Unikátní je nejen tím, že vzniklo uprostřed dostihového závodiště ve čtvrti Dvory, ale i tím, že se jedná o hřiště s devíti drahami, ale s osmnácti greeny. 
   Irsko: drsná země, jemná whiskey. Tullamore Dew
Tullamore Dew protéká irskými hrdly už 175 let. Ir ví, jak vyrábět poctivou whiskey. První pramáti všech jemných whiskey vypálili v drsné irské vesnici před patnácti staletími. A je to právě Tullamore Dew, která stojí hrdě na špici této specifické evoluce.

 

John Letters - novinky pro profesionály i začátečníky
O tom, že asi každý golfista zná značku John Letters, jsme již zde psali. Z této skotské značky dýchá klasika, tradice a historie. Dnes se podívejme, jaké novinky nabízí JL v letošním roce. Určeny jsou jak pro profesionály tak i pro začínající hráče.
  Nová golfová prodejna v Praze
V Praze 3 byla otevřena nová golfová prodejna firmy Sprint Sport. Firma se zabývá prodejem golfového vybavení již 14 let a v prodejně najdete odborníky, kteří vám při výběru fundovaně poradí. Otevření podejny je dobrou zprávou především pro příznivce holí značek Srixon a John Letters, kteří to mají daleko do Karlových Varů, 
Kde hrát golf v Praze II – 
Driving range na Rohanském ostrově
Letos na jaře byl pro všechny, kdo se chtějí naučit hrát golf i pro ty, kdo potřebují trénovat otevřen nový tréninkový areál pod Libeňským mostem - Golf Club Academica Rohanský ostrov. Najdete zde 50 odpališť bez omezení délky rány, 2 Putting greeny a Chipping green. Funguje zde golfová škola, nebo můžete trénovat pod vedením zkušeného trenéra.
Kde hrát golf v Praze I– 
Golf a Country Club Prague – Hodkovičky

V Praze je jednou z velmi dobrých variant Golf club v Praze 4 - Hodkovičkách. 
V říjnu 2003 zde bylo slavnostně otevřeno šestijamkové hřiště. Dále je Hodkovičský areál zcela ideální k trénování. Najdete zde dvě řady odpališť – na severní straně jich je 30 a jižní straně 23 rohoží

John Letters Club
Snad každý golfista zná značku John Letters. Dýchá z ní klasika, tradice a historie. Například v roce 1949 hrálo železy John Letters osm z deseti britských rydercupových reprezentantů. Ještě před tím, než do golfu vtrhly nadnárodní korporace - především v letech čtyřicátých, padesátých a šedesátých, byla firma John Letters pojmem a je dodnes.
dodnes.

V zimě na golf do Tunisu
Všude leží sníh, mrzne a vaše golfové vybavení doma zahálí. Možná občas své nádobíčko provětráte v některém z indoorů, abyste nevyšli ze cviku, ale toužebně očekáváte jaro a možnost hry na hřišti. Pokud si chcete prodloužit sezonu a na jaře se netrápit se švihem, pak je zde řešením hra v oblastech, kde se hraje golf i v zimě. 
Golfové hřiště Harrachov
Ze seriálu golfových hřišť představujeme první z nich. Sice není zcela tradiční, ale rozhodně stojí za to jej poznat. Vzhledem k tomu, že devítijamkové hřiště je vybudováno v podmínkách horského střediska, tak zde hráči překonávají čtyřicetimetrové převýšení.

Golf Klub Čertovo Břemeno
Hřiště leží asi 30 km na jih od Konopiště a 35 km na sever od Bechyně na poloviční vzdálenosti mezi obcemi Sedlec-Prčice a Jistebnice.
Jeho název,Čertovo břemeno, vznikl podle nedalekého skalního útvaru, k němuž se váže stará pověst. Roztroušené zbytky kamenného břemene dávají hřišti charakteristický ráz.

Golfové hřiště Grabštejn
Dalším hřištěm, které představíme v našem seriálu je Golfové hřiště Grabštejn. Toto devítijamkové hřiště najdete v severočeském regionu v bezprostřední blízkosti hradu Grabštejn v obci Chotyně, 20km od Liberce. Jeho velkou výhodou, hlavně pro začínající golfisty, je možnost hraní bez Zelené karty za příznivou cenu. Navíc vám zde zdarma půjčí golfové hole. 
Golf - hra nejen pro bohaté
Golf – hra gentlemanů s přísnou etikou a pro lépe situované. Dříve to tak vskutku bylo. Dnes je situace trochu jiná. Golf sice i u nás zůstává hrou se specifickou etikou, ale už zdaleka není jen pro bohaté, naopak je to hra přístupná široké veřejnosti. Líbí se vám a chcete se také stát golfistou? Není to až tak složité. V našem seriálu o golfu vám poradíme jak na to.


 

    

Golf - hra nejen pro bohaté
Golfová hřiště - Harrachov
Golf a Country Club Prague – Hodkovičky
Golf Klub Čertovo Břemeno
Golfové hřiště Grabštejn


 

High–Tech  oblečení ENVY Super sport ski

České  lyže pro Světový pohár, či špičkové High-Tech oblečení
redakční test - díl1.


Rossignol na Špičáku
redakční test

Zdají se vám služby v Krkonoších předražené? 
Vyzkoušejte Tanvaldský ŠpičákTest lyží 2003/2004 - aneb s "obřačkama" rychle a bezpečně

Lyže Elan pro příští sezonu

Elan Fusion aneb  revoluce v lyžování pokračuje

Stolní tenis – s čím a za kolik

Co možná nevíte, aneb s čím se hraje tenis

Reprezentativní  Rossignol

 

Rybářství 

D.A.M. Panther 80
Rybář  2002
TiCA  zvyšuje útok

Vybíráme rybářské „náčiní“ 
Navijáky
Také prut ve znamení univerzálu

Hobby

autodráha - hračka nejen pro děti
Také se vám třesou ruce? - dalekohledy
Akumulátorové vrtačky a vrtací šroubováky 

Zahradní technika

Motorové pilyMountfield věří ve své   výrobky
Mulčování
zajímavá alternativa
Motorové  sekačky s pojezdem

   Tipy ze serveru

Jedete do Chorvatska s lodí?
Motocykly KYMCO
Minolta DIMAGE 7
BMW F 650 GS

Voigtländer
Olympus Camedia E-10
Kabely Profigold
Dálkový ovladač snů
Voigtländer
Jaguar XJ6 3.2
Auta pro jachting
Výfuky od Pařízků
Onkyo TX-DS 57
Filmový skener Kodak RFS 3600

USB - dobré řešení

Motorové pily

Motorové lodě
Nafukovací čluny
Vodní skútry
Plachetnice


 

 

Stolní tenis – s čím a za kolik

Pingpong je nejen velice krásný a vzrušující závodní  sport, ale dá se 

 


copyright iTest 2003