automobily | motocykly | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

byt a hobby

24.10.2011

E-mail

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nafukovací postele místo ložnice pro hosty?


Kam u vás doma uložíte hosty? Nafukovací matrace představují stále oblíbenější a také velmi dostupné řešení této potenciálně komplikované situace. Jsou snadno skladné, rychle připravené a také pohodlné. Vaše návštěva se pohodlně vyspí a vy si matraci můžete užít třeba na dovolené.

Pojem nafukovací matrace už dávno neznamená jen lehátko, na kterém si děti užívají v bazénu. Moderní nafukovací matrace, které vyrábí například firma Intex, mají propracovanou konstrukci tvořenou samostatnými komorami. Spací plocha je díky tomu efektivněji využita. Spaní na takové matraci je velmi pohodlné, na dotek je navíc povrch nafukovací postele příjemný, protože ho tvoří posemišovaná plocha.

Za dvě minuty nafouknuto

Nábytek je vybaven praktickým 2V1 ventilem, který umožňuje použití různých druhů pump. Jednoduché ruční a nožní, případně i elektrické pumpy. Matrace tak může být nafouknutá a připravená pro pohodlné spaní doslova za pár okamžiků. Mechanické pumpičky potřebujete například při použití matrace ve volné přírodě, na výletech, v kempu nebo u vody. Pohodlnější a rychlejší je pak nafukování matrace pomocí elektrické pumpy, oceníte ji doma, když připravujete spaní pro hosty.

"Nafukovací matrace prodáváme v mnoha variantách, které budou vyhovovat lidem s různými prostorovými možnostmi i požadavky na využití. K dispozici jsou tedy dvojité postele i lůžka pro jednoho. Prodáváme nafukovací postele v různých barevných variantách, k tomu i menší nafukovací matrace pro děti," říká Lukáš Petr ze společnosti Marimex, která má v nabídce široký sortiment nafukovacích postelí i dalšího nábytku, jako jsou nafukovací křesla nebo pohovky. 

Nafukovací nábytek se hodí nejen pro nečekaně chvíle, kdy máte mnoho hostů. Často si toto zboží kupují i lidé, kteří přechodně bydlí v podnájmu a nechtějí investovat mnoho peněz do nábytku, který se jim třeba nebude do příštího bytu hodit.

A které zajímavé modely můžete koupit prostřednictvím e-shopu Marimex, takže vám přijdou až domů? Nejoblíbenější model nafukovací matrace pro jednoho Classic Single pořídíte za velmi výhodnou cenu, poskytne vám základní komfort pro občasné přespání. A přesně to většina zákazníků požaduje.

Náročnější klienti a dále lidé, kteří hledají nafukovací postel pro dlouhodobé spaní, volí některou z vyšších řad, například model nazvaný Luxus. Tato nafouknutá matrace je usazena v měkkém rámu s vestavěným polštářem. Nejzajímavějším modelem je pak unikátní nafukovací paměťová matrace Foam. Umožňuje zdravé spaní, a to i dlouhodobě. Kromě toho má vestavěnou elektrickou pumpičku a dálkové ovládání, takže se nafouknutí dá regulovat podle toho, kolik osob na matraci spí.


(PR článek)

 

BYT

Sedací souprava dle vaší představy

Bydlíme oklopeni dřevem. Nábytek z masivu - část 1.

Autodráhy FARO

Kytary
-redakční test

Autodráha II - hračka nejen pro děti - Carrera
Skoro jako živý pes - Smečka Nintendogs vtrhne i na český trh 
Autodráhy – galerie slavných  NINCO
autodráha - hračka nejen pro děti
Také se vám třesou ruce? - dalekohledy
Akumulátorové vrtačky a vrtací šroubováky
 

 Rybářství 

D.A.M. Panther 80
Rybář  2002
TiCA  zvyšuje útok

Vybíráme rybářské „náčiní“ 
Navijáky
Také prut ve znamení univerzálu

Zahradní technika

Motorové pilyMountfield věří ve své   výrobky
Mulčování
zajímavá alternativa
Motorové  sekačky s pojezdem

   Tipy ze serveru

Jedete do Chorvatska s lodí?
Motocykly KYMCO
Minolta DIMAGE 7
BMW F 650 GS

Voigtländer
Olympus Camedia E-10
Kabely Profigold
Dálkový ovladač snů
Voigtländer
Jaguar XJ6 3.2
Auta pro jachting
Výfuky od Pařízků
Onkyo TX-DS 57
Filmový skener Kodak RFS 3600

USB - dobré řešení

Motorové pily

 

 

Další články v rubrice hobby

Autodráhy – galerie slavných  NINCO

Autodráha - hračka nejen pro děti

Také se vám třesou ruce? 
Určitě to také znáte. Pozorujete zajímavý objekt (a je úplně jedno, zda je to krásná slečna na ulici, plaché zvíře v divoké přírodě nebo třeba úchvatná horská scenérie) dalekohledem s velkým zvětšením a za nic na světě nemůžete obraz ustálit a rozeznat detaily.

Akumulátorové vrtačky a vrtací šroubováky 
Ruční akumulátorové vrtačky a vrtací šroubováky jsou neocenitelným pomocníkem mnohých řemeslníků i kutilů. Jsou většinou malé a lehké a nemusíte se starat jestli je nablízku zásuvka a máte-li dosti dlouhý kabel.