automobily | motocykly | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

byt a hobby

17.11.2011

E-mail

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Infrasauny InfraMar – nová řada infrasaun na českém trhu


Infrasauny Deluxe se staly pojmem na českém trhu. Díky svému designu a podobou s finskými saunami, energetické nenáročnosti a jednoduché montáži se staly hitem mezi zákazníky.

Vzhledem k tomu, že označení Deluxe bylo dlouhodobě zneužíváno konkurencí, rozhodli jsme se pro změnu obchodního označení. Infrasauna Deluxe je tak nyní pod označením InfraMar. Při této změně jsme se nezaměřili pouze na změnu názvu, ale rozhodli jsme se, že kvalitativní nároky na výrobu řady InfraMar ještě zvýšíme. 

Vysoká kvalita zpracování


Už od samého počátku věnujeme zvýšenou pozornost výběru dřeva, jeho začišťování a lakování. Dřevo na výrobu našich infrasaun pochází z kanadských lesů, kde je těženo celosvětově známými společnostmi, které jsou špičkou ve svém oboru. Zpracovaný materiál, tak vyniká prvotřídní kvalitou.  (Jen pro představu. Tloušťka dřevěného panelu našich infrasaun dosahuje hodnot přes 4 cm (!).
Součástí řady InfraMar je i bohaté příslušenství. V každé infrasauně naleznete ozonátor ( pomáhá okysličovat krev a stimuluje tvorbu kyslíku v lidských tkání), ionizátor (pomáhá obohacovat vzduch ionty, jež mají pozitivní vliv na naše zdraví) a radio s MP3 přehrávačem s možností připojit externí USB zdroj nebo SD kartu.
Naše infrasauny procházejí mnohonásobnou kontrolou kvality a proto získáte zdarma ke každé infrasauně nadstandardní 3 letou záruku.

Přijďte navštívit naše nově otevřené Sauna Centrum Marimex, kde máte možnost si vyzkoušet až 30 modelů saun a přesvědčit se o našich kvalitách. 

www.marimex.cz

www.sauna-centrum.cz

 

(PR článek)

 

BYT

Sedací souprava dle vaší představy

Bydlíme oklopeni dřevem. Nábytek z masivu - část 1.

Autodráhy FARO

Kytary
-redakční test

Autodráha II - hračka nejen pro děti - Carrera
Skoro jako živý pes - Smečka Nintendogs vtrhne i na český trh 
Autodráhy – galerie slavných  NINCO
autodráha - hračka nejen pro děti
Také se vám třesou ruce? - dalekohledy
Akumulátorové vrtačky a vrtací šroubováky
 

 Rybářství 

D.A.M. Panther 80
Rybář  2002
TiCA  zvyšuje útok

Vybíráme rybářské „náčiní“ 
Navijáky
Také prut ve znamení univerzálu

Zahradní technika

Motorové pilyMountfield věří ve své   výrobky
Mulčování
zajímavá alternativa
Motorové  sekačky s pojezdem

   Tipy ze serveru

Jedete do Chorvatska s lodí?
Motocykly KYMCO
Minolta DIMAGE 7
BMW F 650 GS

Voigtländer
Olympus Camedia E-10
Kabely Profigold
Dálkový ovladač snů
Voigtländer
Jaguar XJ6 3.2
Auta pro jachting
Výfuky od Pařízků
Onkyo TX-DS 57
Filmový skener Kodak RFS 3600

USB - dobré řešení

Motorové pily

 

 

Další články v rubrice hobby

Autodráhy – galerie slavných  NINCO

Autodráha - hračka nejen pro děti

Také se vám třesou ruce? 
Určitě to také znáte. Pozorujete zajímavý objekt (a je úplně jedno, zda je to krásná slečna na ulici, plaché zvíře v divoké přírodě nebo třeba úchvatná horská scenérie) dalekohledem s velkým zvětšením a za nic na světě nemůžete obraz ustálit a rozeznat detaily.

Akumulátorové vrtačky a vrtací šroubováky 
Ruční akumulátorové vrtačky a vrtací šroubováky jsou neocenitelným pomocníkem mnohých řemeslníků i kutilů. Jsou většinou malé a lehké a nemusíte se starat jestli je nablízku zásuvka a máte-li dosti dlouhý kabel.