První síťový receiver na světě TX-NR900E

Poprvé se klasický AV receiver vyvíjí z domáci zábavy k domáci siti pod oznacenim TX-NR900E, jako interaktivni centrum vasi domaci digitalni site. Prvni digitalni sitovy receiver na svete s moznosti prehravani Internetoveho radia slouzi jako vstupni brana do virtualne neomezenych vyberu hudby prostrednictvim ONKYO exkluzivniho protokolu Net-TuneTM


Propojeni je umozneno pres standardni Ethernetovy port umistenym na zadnim panelu. A samozrejme TX-NR900E prichazi s poslednimi dekodovacimi suround formaty: Dolby® Digital EXTM, DTS®-ESTM, DTS® 96/24 a THX® Surround EXTM. Uvnitr take naleznete vse, co z vyrobku ONKYO ucinilo synonymum pro kvalitni domaci elektroniku - certifikace THX Select potvrzuje, ze dostavate jeden z nejlepe konstruovanych receiverů.

TX-SR900E je prvni sitovy receiver na svete, ktery nejen obsahuje kazdy hlavni zvukovy format domaciho kina uzivaneho v soucasnosti, ale take poprve spojuje svet hi-fi a domaci pocitace. Vybavené ONKYO funkcí Net-Tune™ umoznuje, ze AV receiver komunikuje s domacimi PC a umoznuje pristup a dekodovani Internetoveho radia, MP3, WMA a WAV souboru pomoci standardniho Ethernetoveho pripojeni. Zobrazeni na displeji OSD zobrazuje vsechny informace o zdroji jako je skladba, interpret, album, zanr a playlist; usnadnuje tak snadne ulozeni a pristup k cele hudebni kolekci. TX-NR900E je plne vybaveny receiver pro domaci kino, osazeny zpracovanim pro THX Surround EX 7.1, Dolby Digital EX a Dolby ProLogic II, DTS-ES, DTS Neo:6, a dokonce DTS 96/24, ktery poskytuje 5.1-kanalove 96 kHz audio z beznych DVD prehravacu. Vysoce kvalitni 192 kHz/24-bit D/A prevodniky jsou pouzity pro digitalni zpracovani, a prostrednictvim ONKYO funkce Pure Audio (ciste audio) muze byt digitalni zpracovani uplne vynechano pro ochraneni cistoty analogovych audio signalu. Take siroka rada vlastnosti multizony, jako napr. ONKYO Powered Zone 2 (aktivni zona 2) poskytuje moznosti buzeni paru stereo reproduktoru v dalsi mistnosti uzitim zadnich surround kanalovych zesilovacu nebo uzitim externiho zesilovace. Zobrazeni na displeji OSD umoznuje kontrolu vsech nastaveni stejne tak jako pristup k sitovym digitalnim playlistum.

/prameny: Onkyo/

                

 

Nový Canon EOS 1D

Revoluce v profesionální fotografii?
Ještě nikdy se doposud žádný digitální fotoaparát nepřibližoval „klasickým profesionálním přístrojům na kinofilm tak, jako nový  EOS 1D. Ukazuje se, že čas kdy „digitál“  bude umět bez problémů všechno co „klasika“ a nadto zvládne desítky vynikajících věcí o kterých se přístrojům na film ani nezdálo právě nastal.

Onkyo TX-DS 575X

Již více než půl století konstruktéři Onkya vytvářejí komponety, které umožňují špičkový přenos zvuku.Od doby, co začalo světem „hýbat“ domácí kino, je Onkyo na absolutní špici tohoto oboru. Nejzajímavější pro zákazníky však je fakt, že přestože má Onkyo skvělý standard u všech modelů i ty  střední a dokonce i ty nejlevnější mají výborný zvuk.

Sigma útočí na profesionály

Objektivy se  značkou Sigma  jsou mezi fotografy známé již desítky let. Zatímco dříve se firma  zaměřovala  spíše na zákazníky z řad amatérů, kteří preferují  především výhodnou cenu, nyní se čím dál více zaměřuje svými výrobky i na profesionály což dokazuje mimo jiné třemi špičkovými širokoúhlými objektivy. A co je zajímavé i v tomto případě za výhodnou cenu. 

Propojovací kabely Profigold

Zatímco vybrat co nejlepší elektronické komponenty  pro domácí kino považuje většina zákazníků  zcela logicky za prvořadé,  relativně málo jich věnuje pozornost propojovacím kabelům. 

Canon DM-XL 1 E

Canon je tedy opět prvním výrobcem, který zabudoval do amatérské kamery nástavec pro výměnné objektivy. 

Opravdové domácí kino!

Také uvažujete o pořízení domácího kina? Pak je tento článek určen právě vám. Na rozdíl od klasického pojetí se širokoúhlým televizorem představujeme skutečné domácí kino vzniklé spojením videa a projekční techniky

 

 

 

 

Nikon Coolpix 5000

Nový „pětimegáč od Nikonů“opustil design předchozích  modelů  Coolpix a vsadil více na klasický design. Přesto se o něm v žádném případě nedá říci, že působí nenápadně.

Casio WQV - 1

První náramkový digitální fotoaparát, který lze nosit kdekoliv a kdykoliv; Vestavěný monochromatický LCD displej (120 x 120 bodů) s 16 odstíny šedi; LCD displej je ve funkci jak pro záznam, tak i pro reprodukci zaznamenaných obrázků; Paměť na 100 obrázků;

Filmový skener RFS 3600

Na Interkameře  byl představen a zároveň také získal ocenění „ Zlatý objektiv Interkamery“ filmový skener od Kodaku. V době, kdy stále větší oblibu získává digitální fotografie a archivace fotografií v počítači, se stává užitečnou pomůckou i filmový skener, který může s úspěchem používat i laická veřejnost a nejen profesionálové. 

Olympus Camedia E-10

Uvedením Camedie E-10 píše Olympus první řádky nové digitální historie. Nejenže poprvé ve své historii představil profesionální „digi“, ale poměrem cena/výkon postavil laťku opravdu vysoko.

Ukaž mi v jaké brašně bydlí tvůj miláček

Pracovat se špičkovým "foťákem" je nejen sen každého začínajícího fotografa, ale i zaníceného fotoamatéra. Čím se však technika rozrůstá, tím důležitější je vlastnit kvalitní fotobrašnu. 

Systém digitální fotografie Olympus

Firma Olympus nenabízí pouze digitální fotoaparáty, ale hned celý promyšlený systém pro digitální fotografii. Nenechává tak uživatele napospas digitální technologii, naopak ho tímto světem provádí a dodává nejrůznější příslušenství.

Receiver Onkyo TX-DS 595

 

Dolby Prologic II nová dimenze v domácím kině
Má všechno čím oslňovali jeho předchůdci, starší  receivery firmy Onkyo. Vynikající konstrukci, technologii širokopásmového zesilovače WRAT a především perfektní zvuk. 

Velký Sharp

 

Japonský elektronický koncern Sharp je mezi zákazníky známý mimo jiné i svou průkopnickou činnosti v oblasti LCD monitorů a TV. V současné době představil největší LCD „televizi“ na světě o úhlopříčce 76 cm.

Minolta DIMAGE 7

 

V minulých letech měla v oblasti digitálních fotoaparátů Minolta poměrně smůlu. Její modely se většinou nestaly takovým hitem jako některé konkurenční. Tomu však měl být konec. Dimage  7 má všechny vlastnosti /včetně ceny/, které jsou pro úspěch přímo předurčeny.

Voigtländer

Výborné optické a mechanické vlastnosti a neuvěřitelný poměr cena výkon. Dobrý design a uzpůsobení pro nejoblíbenější světové zrcadlovky. To je stručné vyjádření o objektivech, které vrátily tradičnímu světovému výrobci  Voigtländeru  po letech opět ten největší lesk.

Nintaus 9901  - DVD, které tu ještě nebylo

  

Má nejen všechno, co má mít správné „DVD“,  ale v některých, pro uživatele velmi zajímavých vlastnostech, je mnohem lepší. Na světovém trhu je zatím unikátní.  Na rozdíl od konkurence nemá zámek na region a  ani  ochranu Macro Vision.

Sigma HSM
Extra rychlé motory 

Sigma jako celkem třetí výrobce objektivů a jako první výrobce systémových objektivů pro ostatní značky fotoaparátů uvedla na trh objektivy se zabudovaným rychlým vnitřním motorovým pohonem.

Olympus Camedia C-2000Z

Digitální fotoaparát s novým designem