Objektivy

Sigma útočí na profesionály

Objektivy se  značkou Sigma  jsou mezi fotografy známé již desítky let. Zatímco dříve se firma  zaměřovala  spíše na zákazníky z řad amatérů, kteří preferují  především výhodnou cenu, nyní se čím dál více zaměřuje svými výrobky i na profesionály což dokazuje mimo jiné třemi špičkovými širokoúhlými objektivy. A co je zajímavé i v tomto případě za výhodnou cenu. 

Voigtländer

Výborné optické a mechanické vlastnosti a neuvěřitelný poměr cena výkon. Dobrý design a uzpůsobení pro nejoblíbenější světové zrcadlovky. To je stručné vyjádření o objektivech, které vrátily tradičnímu světovému výrobci  Voigtländeru  po letech opět ten největší lesk.

 

Sigma HSM Extra rychlé motory pro objektivy Sigma

Sigma jako celkem třetí výrobce objektivů a jako první výrobce systémových objektivů pro ostatní značky fotoaparátů uvedla na trh objektivy se zabudovaným rychlým vnitřním motorovým pohonem.

 

                              Nádherná historie, skvělá budoucnost

Historie vynálezů a jejich tvůrců je vždy svým způsobem strhující. Nejinak je tomu i ve fotografii. A právě vývoj firmy Voigtländer je nejen strhující, ale i plný zvratů. Málokdo ví, že například právě tato firma v roce 1959 vyrobila první objektiv na světě s proměnnou ohniskovou vzdáleností pro kinofilmové fotopřístroje VOIGTLÄNDER ZOOMAR. Byly ale i doby, které nebyly zdaleka tak úspěšné. V současnosti však Voigtländer má v programu nejen nádherné kinofilmové přístroje, ale prodává i moderní autofokusové objektivy pro špičkové světové fotoaparáty.