automobily | motocykly | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | energie | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

hodinky

Aktualizováno 5.4.2006

E-mail

 

 

 

   ZODIAC                                                      Příloha

závěsné kotle

Zodiac

Evokativně švýcarský, provokativně moderní

Silné dědictví, založené na víře v mistrovskou práci bez kompromisů, kvalitě a eleganci. I přes moderní inovace a provokativně čerstvý vzhled se tyto základní hodnoty nezměnily od roku 1882.

Vliv americké společnosti Fossil, která získala Zodiac na podzim roku 2002, je patrný a viditelný v novém inovativním designu skloubeným s image staré švýcarské značky, vysoce módními kolekcemi a marketingem orientovaným na aktivní životní styl. Od svého založení v roce 1882 si Zodiac získal mezinárodní reputaci svojí kvalitou a inovacemi, mezi které patří například první švýcarských hodinek s automatickým strojkem  v roce 1930, představení  profesionálních  potápěčských hodinek  v roce 1953, výrobu prvních švýcarských hodinek s analogovým quartzovým strojkem v roce 1970.

Zodiac vychází ze staré švýcarské tradice a unikátně ji kombinuje s novými módními aspekty. Nový vzhled působí mladistvě, svěže, sexy a sportovně. Zářivé barvy, které atakují a vzrušují smysly, kaučukové řemínky v barvách kiwi, azurově modré, oranžové, žluté, červené, růžové a dalších barev, vytvářejí oku lahodící sportovní vzhled. Logo Zodiac bylo pozměněno a dále rozvinuto. Dnes je prezentováno v klasických barvách – červené, bílé a černé a je viditelnou garancí kvality švýcarské tradice.

           

Ale nezměnil se pouze vzhled, ale také ceny, které jsou pro tradiční švýcarskou značku téměř revoluční, a jsou zaměřeny na cílovou skupinu mladých, vzdělaných a sebevědomých lidí ve věku 18 až 35 let s aktivním životním stylem. 

Kolekce Zodiac jsou rozděleny do tří linií, přičemž padesát procent nových modelů spadá do řady Sport. Jednotlivé modely této řady mají zářivé řemínky z měkké gumy nebo pravé kůže či nerezavějící oceli. Na první pohled zaujmou extra velké ciferníky, v některých případech dokonce v bikolorových či dynamických, fluorescentních barvách jako zářivě modrá nebo jasně oranžová. Teplé barvy a materiály charakterizují řadu Casual, elegantní modely řady se Classic vyznačující pánskými i dámskými modely s jednoduchým designem a avantgardním nádechem a nezklamou ani při sportu, ani ve společnosti.

Pohled na kterýkoli model hodinek Zodiac je důkazem toho, že detailům byla věnována maximální pozornost. Představují hodinářské řemeslo v tom nejlepším světle, kde neodolatelný design a mistrovská zručnost jdou ruku v ruce. Jsou montovány ve Švýcarsku z materiálů, které zajišťují preciznost a odolnost za jakýchkoli, i extrémních podmínek. Výsledkem není nic menšího než pravý luxus za neodolatelnou cenu, po kterém zatouží každý, nejen sportovně založený jedinec.

ZO 7011 – White Out

Znamenitý a svěží módní unisex model se zmačkaným bílým koženým řemínkem zvýrazněným zeleným prošitím. Stříbrný ciferník je důmyslně ozdoben špetkami výrazně zelené. Hodinky mají pevný kroužek, safírové sklíčko,  quartzový chronograf, 39mm pouzdro a jsou vodotěsné do 100m.

 

 

ZO 2240/2/3 – Sports Fan

Nové odvážné jarní modely Zodiac pro sportovně založené muže na první pohled zaujmou svěžími kaučukovými řemínky napuštěnými vanilkovou esencí. Tyto oku lahodící hodinky nabudí tím pravým sportovním entuziasmem – černý řemínek v kombinaci s černým ciferníkem, námořnická modř nebo zářivá provokativní červená s bílým ciferníkem. Všechny tři modely mají obousměrně otáčecí kroužek, quartzový chronograf ajsou vodotěsné do 100m.

ZO 8002/3 – Shore To Please

Ponoř se do toho správného stylu s dvěmi novými modely Diver Club Automatic od Zodiac v provedení s černým kaučukovým řemínkem a oranžovým ciferníkem nebo se žlutým ciferníkem a náramkem z nerezavějící oceli, oboustraně otáčecím kroužkem, automatickým strojkem a safírovým sklíčkem. Jsou vodotěsné do 200m.

Všechny modely Zodiac jsou Swiss Made.