automobily | motocykly | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

 počítače a elektronika                           

Aktualizováno 5.12.2005

E-mail

 

 

 

        

 

 

Notebook Premio 6040N – opravdová mobilita za skvělou cenu

                                    
Nový notebook Premio 6040N nabízí řadu komfortních funkcí, vynikající mobilitu a atraktivní cenu. Nízká hmotnost a malé rozměry, dokonale kontrastní a detailní displej s technologií Crystal Bright a Color Shine v kombinaci s dlouhou výdrží chodu na baterie a širokými možnostmi připojení k Internetu tento notebook předurčují pro každodenní přenášení a intenzivní práci v terénu.

Nové Premio 6040N se může pochlubit výdrží chodu na standardní baterie až 5 hodin, s volitelnou další baterií až 8 hodin. Díky této vlastnosti a hmotnosti pouhých 1,9 kg (včetně optické mechaniky DVD RW) je notebook mimořádně vhodný pro uživatele, kteří hodně cestují. Ti pak na tomto notebooku mohou provozovat prakticky jakoukoliv aplikaci a být neustále v kontaktu s firmou nebo domovem prostřednictvím Internetu. Pro komunikaci s okolním světem nabízí Premio 6040N hned několik možností: Bluetooth, LAN, WLAN (802.11 a/b/g) nebo klasický modem.

Kromě kancelářských aplikací si notebook snadno poradí i s grafikou nebo multimédii. Kromě vysokého výpočetního výkonu mu k tomu pomůže širokoúhlý 13,3“ displej s kontrastním a jasným obrazem a kvalitní zvuk, včetně výstupu obrazu na druhý monitor nebo televizi. Ze záplavy nejrůznějších konektorů a rozšiřujících portů je třeba vyzdvihnout alespoň 3x USB 2.0, TV výstup, SPDIF výstup a sloty pro paměťové karty MMC/SD/MSPro. Notebook je standardně dodáván s DVD±RW DL optickou mechanikou a bohatou softwarovou výbavou.

Souhrn klíčových parametrů a vlastností Premio 6040N ve zkratce:

- Mobilní technologie Intel® Centrino™
- Microsoft® Windows® XP Professional CZ
- Displej 13,3" TFT LCD, WXGA 1280 x 800 bodů, technologie Crystal Brite a Color Shine pro dokonalý jas a kontrast
- AsusAlpha Certified - šasi notebooku vyrobené firmou Asus®
- Velmi nízká hmotnost, pouhých 1,9 kg včetně DVD±RW dvouvrstvé vypalovací mechaniky
- Snadné připojení na cestách bezdrátovou sítí s podporou protokolů a, b, g  i technologií Bluetooth
- Software na automatické přepínání síťových profilů Premio Network Nomad v českém jazyce
- Dokonalá správa energie programem Power4Gear jediným tlačítkem
- Hmotnost 1,9 kg
- Výdrž na baterie až 5 hodin

Premio 6040N v konfiguraci s procesorem Intel Celeron M360 (1,4 GHz, 1 MB L2 cache, FSB 400 MHz), OS MS Windows XP Professional, 512 MB DDR2-533, 60 GB pevným diskem s otáčkami 5400rpm., DVD±RW DL mechanikou, WLAN, Bluetooth, recovery systémem Spasitel pořídíte za cenu 29 490 Kč bez DPH. Součástí ceny je i celá řada užitečného software. Na notebook je poskytována dvouletá záruka, kterou lze za poplatek rozšířit na tři roky.

/al/