automobily | motocykly | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

 počítače a elektronika                           

Aktualizováno 6.12.2004

E-mail

 

 

 

        

 

 

LG Electronics uvádí dvě nové řady LCD monitorů

LG Electronics uvádí na trh dvě řady (Series 40 - Artistic a Series 80 UltraSlim) prémiových LCD monitorů. Nové modely, při jejichž vývoji byl kladen důraz na design, inovace a funkčnost, odpovídají rozmanitým potřebám současných spotřebitelů - od zapálených hráčů až po profesionály ve firmách. Dva pilotní modely FLATRON L1780Q a L1740P budou v roce 2005 aktivně propagovány jako globální prémiové modely s cílem posílit přední pozici LG mezi výrobci monitorů. Současný model, LCD monitor LG FLATRON L1730S získal na veletrhu 2005 Consumer Electronic Show ocenění Top Innovation Award v kategorii počítačových monitorů.FLATRON L1780Q – Díky odezvě 8 ms dokonale zobrazuje rychlý pohyb

Stylový a prostorově úsporný monitor FLATRON L1780Q, který je zároveň nejtenčím monitorem na světě (pouze 26mm), se ideálně hodí pro náročné hráče, kteří potřebují dokonale čisté zobrazení rychlé akce. Je k dispozici v 17palcovém a 19palcovém provedení.

Jednou z revolučních vlastností monitoru L1780Q je mimořádně rychlá odezva 8 ms, což je v současné době nejkratší doba odezvy na trhu. Technologie FLATRON f-Engine poskytuje spotřebitelům maximálně věrohodné zobrazení.

Obrazovku je možné otočit o celých 360 stupňů a dodávaný software umožňuje automaticky rozpoznat a přizpůsobovat obraz úhlu monitoru. 

FLATRON L1740P – Umělecké dílo z hlediska designu a funkčnosti

Elegantní FLATRON L1740P ve tvaru vlny určuje trend v oblasti designu. Je ideální pro zákazníky, kterým záleží kromě funkčnosti také na stylu, a je k dispozici v provedeních s úhlopříčkou 17, 19, 20
a 23 palců. 

Designem ve stylu art-deco s obloukovou zadní stěnou se výrazně odlišuje od dřívějších plochých monitorů. Monitor je proveden v kombinaci ušlechtilé černé a stříbrné, takže harmonicky ladí s okolními přístroji a nábytkem.

Když pomineme design, proprietární čip FLATRON f-Engine společnosti LG Electronics pro zdokonalování obrazu zajišuje skutečně věrný obraz. Další praktickou funkcí, která zaujme náročné zákazníky, je stylové dotykové tlačítko ve spodní části monitoru. 

Oba modely byly vystaveny na veletrhu 2005 International Consumer Electronics Show v Las Vegas, který se konal od 6. do 9. ledna 2005. Oba modely budou dostupné na trhu včetně ČR v prvních měsících tohoto roku.

                                                                                                  /al/

 

 

 

˙Ŕźă¨ćšmÔśíŠi§Ź<Ť„c"*Ćô`ĎôŹ[k÷—Ä3H-&–Iş&íĘŽůĆăéҧĄQÚÄë