automobily | sport | hobby | počítače a elektronika | zahradní technika | video-foto-film | scooter | lodě | mobiltest

 počítače a elektronika                           

Aktualizováno 5.11.2007

E-mail 

 

 

 

 

Internetové tarify nové generace Pe3ny Net


jsou rychlejší a umí telefonovat

Metropolitní síť Pe3ny Net díky novému portfoliu tarifů, stává jedničkou v cenové nabídce na českém internetovém trhu. Síť Pe3ny Net sice můžete využít jen na území Prahy a okolí, ale v konkurenci rozhodně obstojí.

Vysokorychlostní internet za výborné ceny, nízká agregace (dělení datového toku mezi zákazníky) a VoIP služba 3Phone ke každému tarifu -  to jsou hlavní argumenty nové nabídky, kterou představila společnost Pe3ny Net. Každý zákazník - nový nebo stávající - má tak možnost získat internetový tarif i s telefonní službou 3Phone, což bylo doposud řešeno oddělenou objednávkou. 

Bezkonkurenčnost nabídky Pe3ny Net je podložena nízkou agregací tarifů (1:2 a 1:5 ), rychlostí startující na 1 Mbit/s download a 1 Mbit/s upload za velmi zajímavou cenu 300 Kč s DPH (243 Kč bez DPH) a použitím přenosových technologií v síti: FWA v pásmu 5 GHz a kabelové připojení FTTB (Fiber To The Building).

 „Po 4 letech na trhu nabízíme připojení o 400 % rychlejší než na samém počátku v roce 2003 a v tomto trendu hodláme pokračovat,“ komentuje změny Martin Kříha, obchodní ředitel společnosti Pe3ny Net. „Naše služby jsou nyní pod cenovou úrovní globálních hráčů, což jen dokazuje naše odhodlání a flexibilitu v cestě stát se největší a zároveň pro zákazníky nejvýhodnější metropolitní sítí v ČR.“ 

V nabídce zůstal oblíbený Tarif Mail (64 kbit/s za 0 Kč měsíčně) a Tarif Extra nabízející 10 Mbit/s full-duplex za 7 500 Kč i (v ceně i s pronájmem pojítka), využívaný pro dodávání datového toku malých poskytovatelů internetu. 

Nová nabídka se naopak může pochlubit novými programy, jako jsou: 

Tarif 3Phone

určený především zákazníkům, kteří již při využívání „pevné linky“ nechtějí platit paušální poplatek, Díky tomuto tarifu získá zákazník službu, která nabízí volání na pevné linky od 0,60 Kč/min. a volání na Slovensko, USA a např. do Německa za 2,38 Kč/min.

Tarif Ultra8

nabízí symetrických 8 Mbit/s (8Mbit/s /8 Mbit/s) s agregací 1:2, bez limitu přenosu dat, s vyhrazeným FWA spojem a pronájmem routeru, firewallu a VPN v ceně. Výhodný především pro náročné koncové i firemní zákazníky.

Zákazníci, kteří jsou připojeni prostřednictvím služby WiFi, mají možnost zažádat o přechod do tarifního programu Broadband - FWA, který nabízí za stejnou cenu několikanásobně vyšší rychlosti internetového připojení, než je tomu u WiFi. Přechod z WiFi na Broadband je v tomto případě řešen výkupem použitého zařízení a doplatkem ve výši 2000 Kč (s DPH).

Nový ceník Broadband – platný od 1. 11. 2007

 

 /ok/