automobily | sport |  hobby I letecká doprava | počítače | zahradní technika | energie | bílá technika  | scooter life | lodě | mobiltest | travel test | 

                         Tipy na dárky       

 

 

 


Naše tipy na dárky 
vyšlo i v Lidových novinách dne 10.12.07

Vánoce jsou sice již za dveřmi ale třeba potřebujete vybrat dárek k narozeninám, svátku, výročí. My přinášíme několik tipů na dárky, které určitě udělají radost.  Snažili jsme se vybrat ty, které i když nejsou v té úplně nejnižší cenové hladině, tak stoprocentně splňují naše krédo – výborný poměr cena/výkon. 

klikněte na obrázek dárku a dozvíte se více 

 

 

 


 

 

 

 

JET SET Etui Svart    3 310 Kč

Hodinky v dárkové kazetě v setu se třemi náramky potěší. Vyrobeny jsou z oceli, náramek kombinuje ocel s kůží, stupeň vodotěsnosti mají 30 m, sklíčko je z minerálního skla. Zvolit můžete kombinaci bílá/zlatá, stříbrná/černá. Švédská značka Jet Set je novinkou mezi fashion značkami zaměřujícími se na hodinky. Pilotní kolekce se vyznačuje lehkostí, nápaditostí a volností. Hodinky této kolekce se vyrábějí i z velmi kvalitního plastu v kombinaci se Swarovski křišťály.  

Více o hodinkách JET SET najdete zde >>>>>>>

 

 

 

Odšťavňovač Breville Professional    6 950 Kč

Ovocné a zeleninové šťávy by neměly chybět ve zdravém jídelníčku a kvalitní odšťavňovač udělá radost v mnoha rodinách. Vybrali jsme Breville Professional, který splňuje požadavky výborného poměru cena/výkon. Je jedničkou mezi odstředivými ošťavňovači. Má velký plnící otvor, 950W silný motor a mikrosíťové celonerezové síto. Zpracovávat můžete všechny druhy surovin s výbornými výsledky. Jeho kvalita převyšuje běžné odstředivky a navíc má záruku 39 měsíců.

Více o odšťavňovačích a další tipy pro odšťavňování najdete zde >>>>>>

 

 

 

Autodráha FARO - Základní Set Favorit Racing - 3 769 Kč

Autodráha potěší kluky i holky. Vybrali jsme poloprofesionální autodráhu FARO, kterou vyrábí český výrobce a jejíž díly jsou konstruovány tak, aby měly vysokou životnost. V setu jsou veškeré potřebné komponenty, 2 autíčka Favorit, dráha měří 4,2 m. Nelze ji srovnávat s levnými čínskými sety i světových značek v obchodních domech. Tato je podstatně kvalitnější a můžete ji v budoucnu rozšiřovat dle libosti. Také náhradní díly jsou velmi dobře dostupné. Více o autodráhách Faro najdete zde >>>>>>

Mutlimediální digitální rámeček   3 990 Kč 

7" (18 cm) rámeček AgfaPhoto AF5070M s LCD displejem, přehrává fotografie, hudbu MP3, video, zároveň slouží jako čtečka paměťových karet - SD/MMC/MS/xD/USB stick, má 128MB interní paměti, připojíte jej k PC, má hodiny, kalendáře a budík, dálkové ovládání, i dva výměnné rámečky, je polohovatelný  na výšku i na šířku.Zatímco v mnoha zemích jsou digitální rámečky již delší dobu velkým hitem u nás jeho čas právě začíná.

 Více  najdete zde >>>

 

 

Kompakt Fujifilm FinePix  Z 10    4 490 Kč

Velmi působivý kovový digitální kompakt 7,4 Mpx,  který vyniká designem i některými unikátními vlastnostmi. Například funkcí Face detection. S ní můžete  zaostřit  až 10 tváří najednou i když nejsou  uprostřed snímku. Má automatické vyvážení a nasvětlení, efekt odstranění červených očí. Prodává se v sedmi barevných provedeních. Objektiv je periskopického typu s 3x optickým zoomem. Snímky se ukládají do interní paměti 54 MB nebo na paměťové karty.BenQ Joybook
A52 Intel® Pentium® Dual-Core   12 000 Kč

          

Exluzivní design komfortní širokoúhlý displej, kvalitní DVD , 100 gigový harddisk a k tomu ještě velmi příjemná cena (e-shopy), tak by se dal nejlépe charakterizovat tento notebook od Benq. I když se může zdát, že notebook, který se dá koupit již za 12 000 Kč není až tak nic zvláštního při bližším pohledu je jasné,  že model s dvoujádrovým  procesorem Pentium Dual–Core  a operačním systémem Vista za tyto peníze je opravdu excelentním dárkem. 

Více  najdete zde >>>

iPod classic 160GB  10 850 Kč 

Představte si například, že máte svých sto nejoblíbenějších filmů a tisíc oblíbených hudebních nahrávek vždy v „kapse“, a to samozřejmě i s televizorem. Fikce? Utopie? Realita iPod 160. iPody se již  dostaly z dětských let a v současné době fascinují svým výkonem. Stále častěji se díky  přesvědčivým vlastnostem stávají majetkem i těch, kteří ještě nedávno byli jejich zásadními odpůrci.  Jejich výhody jsou zcela nesporné. Minimální nárok na prostor, vynikající design a především neuvěřitelná kapacita. Zvláště se špičkovými sluchátky je jejich zvuk excelentní.

 

 

 

 

Sluchátka Bose  
2 990 Kč

Takový hudební „rolls  to je  Bose. Je pojmem, který nezklame. Tak je tomu i u maličkých, ale výkonných sluchátek  BOSE® In-Ear. Již na pohled mají netradiční tvar a co je podstatné, jsou ve třech velikostech, aby seděly do každého ucha. I když se může někomu zdát, že kvalitní sluchátka nesou až tak podstatná, říkáme pravý opak. Na výslednou kvalitu poslechu mají  zásadní vliv.

LCD panel Belinea 24“   12 499 Kč

Perfektní multimediální  centrum.  Může být špičkovým informačním a videovým centrem  domácnosti. „Obrovská“ plocha displeje slouží nejen desítkám úkolů v rámci PC, ale také například jako HD TV. Stačí pouze dokoupit Setabox HD a máte výbornou HD televizi. Samozřejmě bez problému v kombinaci s vaším počítačem. Dle našeho názoru velmi dobré řešení. Tento nový 24'' LCD panel je v moderním čistě bílém designu a má rozlišení 1920 x 1200 a úhel pohledu 170°/170°.
Více o LCD panelech najdete zde >>>

 

 

 

Ergonomická židle Sapphire 2400    4 995 Kč

Lidí, kteří prosedí i doma mnoho hodin u počítače je stále více. Zaměřili jsme se na to, jak co nejméně devastovat  tělo. Ergonomická křesla a židle jsou nejen zdravé, příjemné a snižují únavu, ale jsou i krásné a vhodné do bytů. Zařazujeme je k vánočním hitům. Na trhu je široká paleta, my jsme vybrali model AZ Toral Sapphire. Je precizně propracován, dá se dobře seřídit pro každou postavu a vyniká  velmi dobrým poměrem cena výkon. Nabízí se v mnoha barvách.

Více o ergonomických židlích a křeslech a další typy najdete zde >>>>>>

 

Petr Řezáč, Olga Kábová