Vyšlo 3.3.2009

              E-mail

enší a střední firmy

Tarify O2 NEON a O2 [:kůl:] se slevou

Opravdu zajímavé mobilní tarify nabízí O2. Již dlouho neplatí, že telefonování s těmito tarify patří mezi ty dražší (ač mezi mnoha lidmi tento názor stále neprávem přetrvává). Tarify jsou velmi výhodné a obzvláště je oceňují ti, kteří hodně telefonují a volají na různá telefonní čísla. Nám se v redakci například velmi osvědčil tarif Neon XL, který poskytuje volání na všechna mobilní i pevná čísla O2 zdarma a čísla dalších operátorů bez problémů pokryje volných 400 minut. Vzhledem k tomu, že jsme tento tarif pořídili v předvánoční akci s 50% slevou, tak měsíční účet je opravdu cca 1000 Kč, což je výše měsíčního paušálu. Takže O2 můžeme doporučit.

O2 nyní v další akci nabízí až 50 % slevu. Příležitost mají nyní všichni, kteří se rozhodnou přejít k O2 a pořídí si neomezené tarify O2 NEON nebo tarif pro mladé O2 [:kůl:]. Mohou totiž využít zvláštní akce a získat 30% slevu na měsíční paušál po celou dobu sjednaného časového závazku, tedy na celé 2 nebo 3 roky. Nabídka je časově omezena a zákazníci ji budou moci využít pouze prvních 14 dní v měsíci březnu.

Zákazníci, kteří přejdou od jiných operátorů a objednají si v období od 1. do 14. března 2009 mobilní tarif O2 [:kůl:] či O2 NEON (nebo O2 NEON Basic s dotovaným telefonem) ve variantách SMS, S, M, L a XXL, získají po dobu 2 let 30% slevu z běžné měsíční ceny vybraného tarifu. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro tarif O2 NEON XL, mohou až do konce března získat ještě více a svůj měsíční paušál snížit dokonce na polovinu. V případě využití nabídky s tarify O2 NEON a dotovaným telefonem, kdy je smlouva uzavřena na dobu 36 měsíců, se cenové zvýhodnění vztahuje na celou tuto dobu.

 

TARIF

BĚŽNÁ CENA
(v Kč s DPH za měsíc)

ZVÝHODNĚNÁ CENA
(v Kč s DPH za měsíc)

O2 [:kůl:]

250

175

O2 NEON SMS

300

210

O2 NEON S

300

210

O2 NEON M

450

315

O2 NEON L

650

455

O2 NEON XL

2000

1000*

O2 NEON XXL

3900

2730

 

* O2 NEON XL lze nyní pořídit ve zvláštní akci s 50% slevou.

Neomezené tarify O2 v České republice využívá už téměř 400 tisíc zákazníků.
Tarify O2 NEON jsou nabízeny v celkem šesti variantách. Nejvyšší tarif nabízí za jednu měsíční paušální částku volání na všechna mobilní čísla a pevné linky v ČR bez omezení. Ke každému z tarifů dostanou zákazníci kromě tarifní výhody také volné jednotky, které mohou s ohledem na vybraný tarif uplatnit na volání či posílání SMS kdykoliv do sítí podle svého výběru.
Tarif O2 [:kůl:] je určen všem mladým zákazníkům do 26 let. Jeho hlavní výhodou je neomezené posílání SMS do mobilní sítě O2 zdarma, a to po celou dobu užívání tarifu. Kromě toho nabízí v rámci měsíčního paušálu také možnost provolat každý měsíc bezplatně 60 minut do všech sítí, s možností převodu nevyčerpaných minut do dalšího měsíce.



                                                                                                                                     /ok/

 

                

 

 

 



    

¨

Neomezené SMSkování

Nokia E63 – telefon pro pohodlné psaní emailů

Emporia Life - mobil pro seniory