Dufour

9.10. 2000 

Francouzský Dufour nabízí kromě plachetnic i řadu motorových lodí ACM. Jsou to pohodlné obytné lodě masivní konstrukce, kde najdete minimum plastů a hodně dřeva. U všech motorových člunů je nová koncepce tvaru trupu, která umožňuje použít méně výkonný motor při zachování stejné rychlosti plavby. To výrazně ovlivňuje spotřebu pohonných hmot. Při testech Dufouru se ukázala výborná stabilita a snadné dosažení rychlosti, při které loď přechází do skluzu. Z nabídky ACM jsme vybrali loď Heritage a Dynasty. Všechny lodě Dufour jsou vybaveny pro plavbu na moři.

  Heritage 26

 Kajutová loď s panoramatickým výhledem, kde ani při nepřízni počasí posádka není uzavřena v podpalubí, ale přebývá v saloně s krásným rozhledem. V salonu je luxusní kuchyň, jídelní skládací stůl s pohodlným sezením, který na noc složíte v pohodlné dvojlůžko. Vpředu je místo kormidelníka s veškerým vybavením. Ze salonu sejdete po schůdcích. Vpravo je toaleta s umyvadlem a příďová dolní kabina vybavená V dvojlůžkem, oknem úložnými prostory. Loď se osazuje dieselovým motorem 50 - 150 hp. Vhodná je jak pro plavby na kanálech, řekách a jezerech, ale i pro plavbu na moři.

Technické parametry:

Délka:

Šířka:

Ponor:

Palivová nádrž:

Hmotost:

Nádrž na vodu:

7,99 m

2,59 m

0,70 m

 200 l

2200 kg

75 l

Cena: 2 379 000 Kč (bez DPH, dopravy)   

Dynasty

 Velká a luxusní loď se dvěmi kajutami, velkým salonem, toaletou, sprchou. Na této lodi najde pohodlná lůžka šest osob. Kuchyň je vybavena nerezovým dvoudřezem, el. keramickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou s grilem a kuchyňskými skříňkami. Kormidelny jsou zde dvě - vnitřní a na horní palubě, odkud máte nádherný výhled.

Technické parametry:

Délka:

Šířka:

Ponor:

Palivová nádrž:

Nádrž na vodu:

13,25 m

3,94 m

1,00 m

 1 600 l

470 l

Cena: 10 323 000 Kč (bez DPH, dopravy)  
Osazena je motory cca 2 x 300 hp - Yanmar, Volvo nebo Caterpillar.